środa, 8 gru 2021
godz. 08:25
banner

Lekka atletyka > Zawodnicy

WYKAZ ZAWODNIKÓW - UCZNIÓW SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO (SMS) W LEKKIEJ ATLETYCE, VII LO w ZIELONEJ GÓRZE

2011-03-31, autor: Administrator

WYKAZ  ZAWODNIKÓW  -  UCZNIÓW  SZKOŁY  MISTRZOSTWA  SPORTOWEGO  (SMS)  W  LEKKIEJ  ATLETYCE, VII  LO  w  ZIELONEJ  GÓRZE,  01.09.2007. – 31.12.2008.

lp

                 zawodnik

rocznik

klasa szkolna

konkurencja

wynik

klasa sportowa

        opiekun

     szkoleniowy

uwagi

1.

Baranowski

Tomasz

1989

III LO

400mppł.

52,38

       I

Landyszkowski Sławomir

SMS

2.

Batkowski 

Bartosz

1989

III LO

tyczka

4,10

       II

Kurkiewicz Grzegorz

SMS

3.

Buła

Maciej

1989

III LO

kula (6)

14,38

       II

Walczak

Jerzy

SMS

4.

Frąckiewicz

Piotr

1989

III LO

oszczep

73,38

       I

Walczak

Jerzy

SMS

5.

Gajewski

Michał

1989

III LO

tyczka

4,20

       II

Kurkiewcz

Grzegorz

SMS

 

6.

Gmerczyński

Kamil

1991

I LO

wzwyż

1,95

       II

Maciejewski

Andrzej

SMS

7.

Jasińska

Edyta

1990

II LO

tyczka

3,20

       II

Żurowski

Mariusz

SMS

8.

Kotowicz

Karolina

1990

II LO

w dal

5,55

(2007)

       II

Walczak

Jerzy

SMS

9.

Lisiak

Adam

1990

II LO

tyczka

4,82

       I

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

10.

Mrowiec

Gracjan

1989

III LO

tyczka

4,50

       I

Żurowski

Mariusz

SMS

11.

Raszczuk

Paweł

1990

II LO

tyczka

4,10

       II

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

12.

Romanowska

Monika

1989

III LO

100m.

12,31

       II

Landyszkowski

Sławomir

SMS

13.

Siuba

Jakub

1992

III GIM.

tyczka

4,00

       II

Żurowski

Mariusz

SMS

14.

Szuster

Daria

1991

I LO

100mppł.

15,71

(76,2)

       II

Landyszkowski

Sławomir

SMS

 

WYKAZ  ZAWODNIKÓW  -  UCZNIÓW  SZKOŁY  MISTRZOSTWA  SPORTOWEGO (SMS)
i  OŚRODKA  SPORTOWEGO  SZKOLENIA  MŁODZIEŻY (OSSM)  W  LEKKIEJ  ATLETYCE,
VII  LO  w  ZIELONEJ  GÓRZE,  01.01.2009. – 31.07.2009.

lp

                 zawodnik

rocznik

klasa szkolna

konkurencja

wynik

2009

klasa sportowa

        opiekun

     szkoleniowy

uwagi

1.

Fórmański

Mateusz

1991

II LO

400m.

48,42

       I

Szulc

Adam

OSSM

2.

Jasińska

Edyta

1990

III LO

tyczka

3,30

       I

Żurowski

Mariusz

SMS

3.

Krasowski

Mariusz

1991

II LO

8-bój

5107 pkt

(2008)

       II

Walczak

Jerzy

SMS

4.

Kwaśniewska

Michalina

1991

II LO

wzwyż

1,75

       I

Gralak

Ewa

SMS

5.

Lisiak

Adam

1990

II LO

tyczka

4,80

       I

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

6.

Szafarz

Jakub

1992

I LO

tyczka

4,00

       II

Żurowski

Mariusz

SMS

7.

Szylakowska

Justyna

1992

I LO

200m.

26,19

       II

Gralak

Ewa

SMS

 

WYKAZ  ZAWODNIKÓW  -  UCZNIÓW  SZKOŁY  MISTRZOSTWA  SPORTOWEGO (SMS)
i  OŚRODKA  SPORTOWEGO  SZKOLENIA  MŁODZIEŻY (OSSM)  W  LEKKIEJ  ATLETYCE,
VII  LO  w  ZIELONEJ  GÓRZE,  01.08.2009. – 13.09.2009

lp

                 zawodnik

rocznik

klasa szkolna

konkurencja

wynik

2009

klasa sportowa

        opiekun

     szkoleniowy

uwagi

1.

Fórmański

Mateusz

1991

III LO

400m.

48,42

       I

Szulc

Adam

OSSM

2.

Gmerczyński

Kamil

1991

III LO

wzwyż

2,00

       II

Gralak

Ewa

SMS

3.

Jasińska

Edyta

1990

absolw.

tyczka

3,30

       I

Żurowski

Mariusz

SMS

4.

Kwaśniewska

Michalina

1991

III LO

wzwyż

1,75

       I

Gralak

Ewa

SMS

5.

Lisiak

Adam

1990

absolw.

tyczka

4,80

       I

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

6.

Siuba

Jakub

1992

I LO

tyczka

4,00

       II

Żurowski

Mariusz

SMS

7.

Szafarz

Jakub

1992

II LO

tyczka

4,00

       II

Żurowski

Mariusz

SMS

8.

Szylakowska

Justyna

1992

II LO

200m.

26,19

       II

Gralak

Ewa

SMS

 

WYKAZ  ZAWODNIKÓW  -  UCZNIÓW  SZKOŁY  MISTRZOSTWA  SPORTOWEGO (SMS)
i  OŚRODKA  SPORTOWEGO  SZKOLENIA  MŁODZIEŻY (OSSM)  W  LEKKIEJ  ATLETYCE,
VII  LO  w  ZIELONEJ  GÓRZE,  14.09.2009. – 31.12.2009

lp

                 zawodnik

rocznik

klasa szkolna

konkurencja

wynik

2009

klasa sportowa

        opiekun

     szkoleniowy

uwagi

1.

Fórmański

Mateusz

1991

III LO

400m.

48,42

       I

Szulc

Adam

OSSM

2.

Jasińska

Edyta

1990

absolw.

tyczka

3,30

       I

Żurowski

Mariusz

SMS

3.

Kwaśniewska

Michalina

1991

III LO

wzwyż

1,75

       I

Gralak

Ewa

SMS

4.

Lisiak

Adam

1990

absolw.

tyczka

4,80

       I

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

5.

Pawłowski

Radosław

1992

II LO

2000m.prz.

6.09,63

       II

Landyszkowski

Sławomir

SMS

6.

Siuba

Jakub

1992

I LO

tyczka

4,00

       II

Żurowski

Mariusz

SMS

7.

Szafarz

Jakub

1992

II LO

tyczka

4,00

       II

Żurowski

Mariusz

SMS

8.

Szylakowska

Justyna

1992

II LO

200m.

26,19

       II

Gralak

Ewa

SMS


WYKAZ  ZAWODNIKÓW  -  UCZNIÓW  SZKOŁY  MISTRZOSTWA  SPORTOWEGO (SMS)
i  OŚRODKA  SPORTOWEGO  SZKOLENIA  MŁODZIEŻY (OSSM)  W  LEKKIEJ  ATLETYCE,
VII  LO  w  ZIELONEJ  GÓRZE,  01.01.2010. – 31.07.2010.

lp

                 zawodnik

rocznik

klasa szkolna

konkurencja

wynik

2010

klasa sportowa

        opiekun

     szkoleniowy

uwagi

1.

Cerbińska

Katarzyna

1993

I LO

tyczka

3,60

       I

Żurowski

Bartosz

OSSM

2.

Fórmański

Mateusz

1991

III LO

400m.

46,75

      M

Szulc

Adam

OSSM

3.

Dobrowolska

Renata

1992

II LO

7-bój

4346 pkt

       II

Walczak

Jerzy

SMS

4.

Dobrowolski

Jakub

1991

III LO

400m.

49,49

       II

Borek

Krzysztof

OSSM

5.

Krzyżanowski

Karol

1993

I LO

tyczka

4,20

       II

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

6.

Kwaśniewska

Michalina

1991

III LO

wzwyż

1,82

      M

Gralak

Ewa

SMS

7.

Pawłowski

Radosław

1992

II LO

2000m.prz.

6.09,63

(2009)

       II

Landyszkowski

Sławomir

SMS

8.

Praczyk

Wojciech

1993

I LO

dysk (1,5)

62,20

      M

Szwarc

Zygmunt

OSSM

9.

Siuba

Jakub

1992

I LO

tyczka

4,00

       II

Żurowski

Mariusz

SMS

10.

Szafarz

Jakub

1992

II LO

tyczka

4,00

(2009)

       II

Żurowski

Mariusz

SMS

11.

Szylakowska

Justyna

1992

II LO

200m.

25,84

       II

Gralak

Ewa

SMS

12.

Żurowski

Bartosz

1992

II LO

tyczka

4,40

       II

Żurowski

Mariusz

SMS



WYKAZ  ZAWODNIKÓW  -  UCZNIÓW  SZKOŁY  MISTRZOSTWA  SPORTOWEGO (SMS)
i  OŚRODKA  SPORTOWEGO  SZKOLENIA  MŁODZIEŻY (OSSM)  W  LEKKIEJ  ATLETYCE,
VII  LO  w  ZIELONEJ  GÓRZE,  01.08.2010. – 31.12.2010.

lp

                 zawodnik

rocznik

klasa szkolna

konkurencja

wynik

2010

klasa sportowa

        opiekun

     szkoleniowy

uwagi

1.

Barski

Piotr

1994

I LO

tyczka

4,40

       II

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

2.

Cerbińska

Katarzyna

1993

II LO

tyczka

3,60

       I

Żurowski

Bartosz

OSSM

3.

Fórmański

Mateusz

1991

absolw.

400m.

46,75

      M

Szulc

Adam

OSSM

4.

Frąc

Maciej

1993

I LO

oszczep (700)

62,58

       II

Walczak

Jerzy

SMS

5.

Gruszczyński

Paweł

1993

II LO

110mppł. (99)

14,90

       II

Walczak

Jerzy

SMS

6.

Dobrowolska

Renata

1992

III LO

7-bój

4346 pkt

       II

Walczak

Jerzy

SMS

7.

Kotowicz

Karolina

1992

III LO

młot

50,65

       I

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

8.

Krzyżanowski

Karol

1993

II LO

tyczka

4,20

       II

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

9.

Kwaśniewska

Michalina

1991

absolw.

wzwyż

1,82

      M

Gralak

Ewa

SMS

10.

Literski

Kamil

1993

II LO

400m.

49,14

       II

Landyszkowski

Kamil

SMS

11.

Pogorzelska

Jolanta

1993

II LO

młot

44,31

       II

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

12.

Praczyk

Wojciech

1993

II LO

dysk (1,5)

62,20

       I

Szwarc

Zygmunt

OSSM



WYKAZ  ZAWODNIKÓW  -  UCZNIÓW  SZKOŁY  MISTRZOSTWA  SPORTOWEGO (SMS)
i  OŚRODKA  SPORTOWEGO  SZKOLENIA  MŁODZIEŻY (OSSM)  W  LEKKIEJ  ATLETYCE,
VII  LO  w  ZIELONEJ  GÓRZE,  od 01.01.2011

lp

                 zawodnik

rocznik

klasa szkolna

konkurencja

wynik

2010

klasa sportowa

        opiekun

     szkoleniowy

uwagi

1.

Barski

Piotr

1994

I LO

tyczka

4,40

       II

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

2.

Cerbińska

Katarzyna

1993

II LO

tyczka

3,60

       I

Żurowski

Bartosz

OSSM

3.

Frąc

Maciej

1993

I LO

oszczep (700)

62,58

       II

Walczak

Jerzy

SMS

4.

Dobrowolska

Beata

1992

III LO

kula

12,26

       II

Walczak

Jerzy

SMS

5.

Dobrowolska

Renata

1992

III LO

7-bój

4346 pkt

       II

Walczak

Jerzy

SMS

6.

Kotowicz

Karolina

1992

III LO

młot

50,65

       I

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

7.

Krzyżanowski

Karol

1993

II LO

tyczka

4,20

       II

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

8.

Literski

Kamil

1993

II LO

400m.

49,14

       II

Landyszkowski

Kamil

SMS

9.

Pogorzelska

Jolanta

1993

II LO

młot

44,31

       II

Kurkiewicz

Grzegorz

SMS

10.

Praczyk

Wojciech

1993

II LO

dysk (1,5)

62,20

       I

Szwarc

Zygmunt

OSSM

11.

Żurowski

Bartosz

1992

III LO

tyczka

4,40

       II

Żurowski

Mariusz

SMS