godz. 01:29

Aktualności > Aktualności

Srebrny medal Pawła Puczko w Toruniu

21-02-2017
W Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (18-19 lat) i Juniorów Młodszych (16-17 lat). Dobrze zaprezentowali się zawodnicy ZLKL Zielona Góra. Srebrny medal w skoku o tyczce wywalczył junior Paweł PUCZKO (trener Mariusz Żurowski). Tegoroczny maturzysta VII LO Zielona Góra pokonał poprzeczkę na wysokości 4,50m. + więcej

Mistrzostwa miasta w mini siatkówce dziewcząt i chłopców ,, czwórek,, podstawowych.

17-02-2017

W dniu 14 lutego2017 odbył się finałowy turniej mistrzostw miasta w mini siatkówce dziewcząt i chłopców ,, czwórek,,  podstawowych .Reprezentanci naszej szkoły zostali mistrzami miasta w kategorii dziewcząt i chłopców. .

+ więcej

Stypendia sportowe dla uczniów ZSOiS

15-02-2017

W dniu 13 lutego 2017 podczas posiedzenia Komisji Stypendialnej w sprawie przyznania stypendiów sportowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze komisja wraz  z radnym PO Marcinem  Pabierowskim  przyznała stypendia wyróżniającym się sportowcom szkoły.

Uroczyste wręczenie stypendiów odbędzie się podczas tegorocznego Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca ZSOiS.

+ więcej

IV MIEJSCE KU AZS ZIELONA GÓRA W MMP U-14 W FUTSALU W KALISZU 28-29.01.2017 R.

10-02-2017

W Kaliszu zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu w kategorii U-14, w których uczestniczyła drużyna KU AZS Zielona Góra, w składzie której w większości występują uczniowie klasy 2 Gimnazjum 4 - Sportowego.  Drużyna AZS Zielona Góra zajęła IV miejsce ulegając w meczu  o III miejsce drużynie Rekord Bielsko Biała wynikiem 6:2.