godz. 08:04

Inne > Aktualności

Za nami kolejne "Pingpongowe" emocje

09-12-2020

W ostatnich trzech tygodniach zawodnicy ZKS – u Palmiarnia Zielona Góra intensywnie startowali w: turnieju Grand Prix Polski Seniorów w Nowym Dworze Mazowieckim, w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym we wszystkich kategoriach młodzieżowych, Turnieju Mikołajkowym w Drzonkowie oraz rozgrywkach ligowych na każdym szczeblu.

Wśród zawodników klubu świetnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, m.in. Piotr Chłodnicki, Mateusz Zalewski, Konrad Lisek oraz nasz absolwent Kamil Nalepa.

Gratulujemy !

+ więcej

Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym

05-12-2019
Kopecki Andrzej, Chłodnicki Piotr i Jankowski Jakub obronili tytuł i zostali Mistrzami Zielonej Góry.
Za dwa tygodnie powalczą w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego. + więcej

Mistrza Polski W Tenisie Stołowym Obroniony

03-06-2019

Team w składzie Wachowiak Łukasz ,Samuel Kulczycki ,Piotr Chłodnicki ,Jakub Jankowski i Andrzej Kopecki walczyli  w dniach (27-29.05.2019)na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gdzie rozegrano Finał Ogólnopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęły 12 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 20 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie.

Świetnie spisały się szkoły z Zielonej Góry - VII LO zostało MISTRZEM POLSKI, a III LO brązowym medalistą wśród chłopców, natomiast wśród dziewcząt VI-te miejsce zajęły uczennice CKPZiU "Ekonomik". Finał Ogólnopolski mógł się odbyć dzięki wsparciu władz samorządowych - Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta Zielona Góra oraz Nadleśnictw Przytok i Zielona Góra,SZS  za co serdecznie dziękujemy.

+ więcej

Kolejne sukcesy sportowe Wiktorii Mulki

21-05-2019

Światowa Federacja Jiu Jitsu opublikowała ranking światowy zawodników. Wiktoria Mulka, uczennica klasy I VII LO w ZSOiS w Zielonej Górze po podsumowaniu wszystkich punktów w zawodach międzynarodowych zajęła II pozycję w kategorii U18 44kg. Wielkie gratulacje!