godz. 09:01

Pływanie > Aktualności

Wyniki Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego

09-06-2021

Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego zakończona nasza drużyna zajęła 9 miejsce w klasyfikacji generalnej.
Indywidualnie 3m wśród najlepszych zawodników w stylu zmiennym zajął Kacper Bidowaniec.

• 1mSMS Warszawa Bielany
  • 2m SMS Lublin
  • 3m SMS Oświecim
+ więcej

Strefa Dolnośląska i Lubuska - Mistrzostwa Dolnego Śląska

26-04-2021

W dniach 26-28 marca 2021 odbyły się zawody sportowe dla pływaków w ramach MMDM Strefa Dolnośląska i Lubuska -Mistrzostwa Dolnego Śląska .
Nowa Ruda okazała się szczęśliwa dla naszych uczniów z klasyv6a i 5a .W kategorii 13 latków zajęli 3 miejsce drużynowo.

+ więcej

Podsumowanie Osiągnięć Pływaków Szkoły Mistrzostwa Sportowego w 2020r.

07-01-2021

Trudny rok za nami… W wyjątkowej sytuacji znaleźli się zwłaszcza  uczniowie trenujący pływanie -
zamknięte baseny, odwołane zawody, mistrzostwa i Igrzyska Olimpijskie.
Dla wszystkich młodych zawodników był to bardzo trudny czas.

Po pierwszej fali pandemii, zawodnicy musieli znaleźć w sobie siłę i determinację,  by kolejny raz wskoczyć do wody i zaczynać treningi od początku.

Nikt nie był w stanie przewidzieć, czy dane zawody nie zostaną nagle odwołane , czy się odbędą. Mimo narastającej niepewności, pływacy  trenowali wytrwale, co przyniosło znakomite efekty. Walczyli o jak  najlepsze czasy i miejsca. Wielu stanęło na  podium, inni byli tuż za nim. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i  rodzicom. Życzymy dalszej motywacji do pracy i treningów,  a w Nowym Roku samych spektakularnych sukcesów i zdrowia.‍♂️