środa, 8 gru 2021
godz. 07:06
banner

Akrobatyka > Wyniki

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 6 medali!!!

2011-05-11, autor: A&J

Skoki indywidualne na trampolinie dziewcząt klasa II:

II m-ce Claudia Prautzsch (trener : J.Taryma)klasa 6d

IV m-ce Emilia Sajchta       (trener : J.Taryma)klasa 6d


Skoki synchroniczne na trampolinie dziewcząt klasa II :

I m-ce Claudia Prautzsch - Emilia Sajchta (trener: J.Taryma)

Skoki drużynowe  na trampolinie dziewcząt klasa II:

I m-ce

Claudia Prautzsch

Emilia Sajchta

Alicja Ogrodnik (trener: Valerii / Natalia Chkhaberidze) klasa 4c

Maja Karolak     (trener: Valerii / Natalia Chkhaberidze) klasa 4c

skoki indywidualne na trampolinie chłopców klasa III:

II m-ce Kacper Czapla (trener: Valerii / Natalia Chkhaberidze) klasa 4c

skoki synchroniczne na trampolinie chłopców klasa III:

I m-ce Kamil Wadecki - Piotr Chełmiński (trener: Valerii / Natalia Chkhaberidze) klasa 4c

dwójki męskie klasa II:

II m-ce Daniel Jarowicz  klasa IIa gim. - Cyryl Kwiatkowski (trener : Sławomir Szliter)


W punktacji drużynowej Uczniowski Klub Sportowy "AS" zajął  trzecie miejsce !!!

Biorąc się do dalszej ciężkiej pracy liczymy na kolejne sukcesy :)......



Puchar Polski w Brennej 25-27 marca 2011

2011-04-05, autor: A.

Dzięki naszym zawodnikom Uczniowski Klub Sportowy uplasował się na miejscu:
- XII - w Akrobatyce
- VIII - w Skokach akrobatycznych
- IV - w Trampolinie

  • Trampolina synchroniczna kobiet - klasa II

- miejsce I –  SAJCHTA EMILIA i PRAUTZSCH CLAUDIA

 

  • Trampolina synchroniczna mężczyzn - klasa III

- miejsce III - KRUPA ADRIAN i POPŁAWSKI ŁUKASZ

 

  • Akrobatyka czwórki mężczyzn - klasa I

- miejsce I - KRYSIAK WOJCIECH, RZEŹNICZAK FILIP, TROJAN RADOSŁAW, KOSOWICZ JAKUB

 

  • Skoki akrobatyczne kobiet - klasa mistrzowska

- miejsce VI - MICHALSKA WERONIKA

 

  • Trampolina indywidualna kobiet - klasa II

- miejsce I - PRAUTZSCH CLAUDIA
- miejsce V - SAJCHTA EMILIA

 

  • Trampolina indywidualna kobiet - klasa III

- miejsce I - KAROLAK MAJA

 

  • Trampolina indywidualna mężczyzn - klasa I

- miejsce III - PNIEWSKI ARKADIUSZ

 

  • Trampolina indywidualna mężczyzn - klasa III

- miejsce I - KRUPA ADRIAN
- miejsce VI - POPŁAWSKI ŁUKASZ