wtorek, 27 lip 2021
godz. 23:42
banner

Aktualności

Startowali lekkoatleci ZLKL Zielona Góra

10-05-2021

W Zgorzelcu odbył się ogólnopolski miting lekkoatletyczny w kategoriach młodzieżowych. Wystartowali zawodnicy VII LO Zielona Góra. Ich pierwsze występy w nowym sezonie wypadły obiecująco. Oto nasi najlepsi:

I miejsca:

- Kornelia     GRĄZKA (IIa sp)                - kula 3 kg                           - 11,58 m.

- Jakub          KLEINERT (IIIb)                  - kula 6 kg                            - 15,64 m.

II miejsca:

- Aleksandra BEREŚNIEWICZ (IIIb)     - 1500m.                              - 5.12,70

III miejsca:

- Igor             PIECH (Id)                            - młot 5 kg                          - 34,33 m.

- kula 5 kg                            - 12,31 m.

W mitingu rozegranym w Słubicach najlepiej z naszych przedstawicieli wypadł

Filip  KRUGER (IIa sp), który zwyciężył w konkursie skoku

STARTOWALI   LEKKOATLECI  ZLKL  Zielona  Góra.

o tyczce wśrów juniorów młodszych

z wynikiem 3,60m.

+ więcej

Nasi Trampoliniści już na miejscu na Mistrzostwach Europy Seniorów i Juniorów w Soczi (Rosja)

26-04-2021

Trener Radosław Walczak wraz ze swoimi zawodnikami a zarazem uczniami naszej szkoły (VII LO) w składzie: Kacper Rempalski i Mateusz Drobiński już na miejscu na Mistrzostwach Europy Seniorów i Juniorów w Skokach na Trampolinie -  Soczi (Rosja) 25.04 - 03.05.2021.

Trzymamy kciuki i życzymy udanych startów!!

Zdjęcie dostępne są na stronie VII LO
+ więcej

Strefa Dolnośląska i Lubuska - Mistrzostwa Dolnego Śląska

26-04-2021

W dniach 26-28 marca 2021 odbyły się zawody sportowe dla pływaków w ramach MMDM Strefa Dolnośląska i Lubuska -Mistrzostwa Dolnego Śląska .
Nowa Ruda okazała się szczęśliwa dla naszych uczniów z klasyv6a i 5a .W kategorii 13 latków zajęli 3 miejsce drużynowo.

A indywidualnie:
Adam Soboń
200G - 2msc
100G - 3msc

Matylda Ławska:
100G - 2msc

Sztafeta 4x50Zm - 1 msc
Ławska Matylda
Kramer Jedrzej
Soboń Adam
Letkiewicz Zuzanna

Sztafeta 4x50D - 3msc
Sobon Adam
Letkiewicz Zuzanna
Zhadan Nikolai
Lawska Matylda

W klasyfikacji 11- 12latków
12miejsce BRYŚ Marta 100m motylkowy 1:31.98
9m. KASPRZAK Bartosz 100m motylkowy 1:30.76
29m. BRYŚ Marta 100m klasyczny 1:48.21
10m. HERCZYŃSKA Aleksandra 200m grzbietowy 3:05.32
5m.NOWACKI Michał 200m grzbietowy 2:53.
12m. MORKOWSKI Wojciech 200m grzbietowy 3:12.87
5 miejsce . TP Zielona Góra Sztafety mieszane. 4 x 50m dowolny 2:12.15
29m. BRYŚ Marta 100m dowolny 1:20.74
30m. HERCZYŃSKA Aleksandra 100m dowolny 1:20.98
6m. KASPRZAK Bartosz 100m dowolny 1:08.89
12m. NOWACKI Michał 100m dowolny 1:12.54 237,00 237,00
19m. HERCZYŃSKA Aleksandra 100m grzbietowy 1:34.36
5m. NOWACKI Michał 100m grzbietowy 1:21.30
15m. MORKOWSKI Wojciech 100m grzbietowy 1:32.95
11m Sztafety mieszane 4x50 m stylem dowolnym

Gratulacje dla wszystkich zawodników.

+ więcej

Nabór 2021/2022

31-03-2021
Szczegóły na stronie VII LO + więcej

Startowali lekkoatleci ZLKL Zielona Góra

10-05-2021
+ więcej

Nasi Trampoliniści już na miejscu na Mistrzostwach Europy Seniorów i Juniorów w Soczi (Rosja)

26-04-2021
+ więcej

Strefa Dolnośląska i Lubuska - Mistrzostwa Dolnego Śląska

26-04-2021
+ więcej

Nabór 2021/2022

31-03-2021
+ więcej

Turniej pod Wawelem w Akrobatyce Sportowej

30-03-2021
+ więcej