środa, 8 gru 2021
godz. 07:00
banner

Aktualności

Koszykarze VII LO Mistrzami Województwa Lubuskiego

30-11-2021

W poniedziałek 29.11.2021 roku rozegrano w Hali do Koszykówki MOSiR „Licealiadę” o Mistrzostwo Województwa Lubuskiego szkół ponadpodstawowych w koszykówce chłopców.

Ekipa VII LO wygrała wszystkie mecze i zajęła 1 miejsce zdobywając złote medale.


+ więcej

Jesienny Turniej - Akrobatyka Sportowa

29-11-2021
W dniu 27.11.2021 odbył się Jesienny Turniej w akrobatyce sportowej dla najmłodszych akrobatów.
Oto ich rezultaty:
 

+ więcej

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Akrobatyce Sportowej i w Skokach na Trampolinie

29-11-2021
W dniu 27.11.2021 roku nasi akrobaci i trampoliniści brali udział w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego. 
Uczniowie zdobyli bardzo wysokie miejsca, które przedstawiają się następująco:
 
TRAMPOLINA:
Lena Gralak kl.8d - złoty medal w skokach ma trampolinie kl.II
Jakub Tran Van kl.6a - złoty medal w skokach na trampolinie kl.II
Radosław Maleszka kl.8d - srebrny medal w skokach na trampolinie kl.II
Maksymilian Biłgorajski kl.7d - brązowy medal w skokach na trampolinie kl.II
Emilia Krawczyk kl.4a - złoty medal w skokach na trampolinie kl.III
Urszula Tran Van kl.6a - srebrny medal w skokach na trampolinie kl.III
Nikola Jaskólska kl.6a - brązowy medal w skokach na trampolinie kl.III
Natasza Pluskota kl.5a - IV miejsce w skokach na trampolinie kl.III
Zuzanna Barcik kl.4a - złoty medal w skokach na trampolinie kl.mł.
Julia Kudasińska kl.4a - srebrny medal w skokach na trampolinie kl.mł.
Lilia Ganecka kl.4a - IV miejsce w skokach na trampolinie kl.mł.
Zuzanna Dunajewska kl.3a - V miejsce w skokach na trampolinie kl.mł.
 
AKROBATYKA
 
Barbara Krasoń kl.7d - złoty medal trójki kobiet 13-19
Nikola Surowa kl.3d LO - złoty medal trójki kobiet 13-19
Liwia Horbacz kl.6a - srebrny medal dwójki kobiet 13-19
Lena Loch kl.8d - złoty medal dwójki mieszane 13-19
Martyna Koziołkowska kl.4a - złoty medal dwójki kobiet 12-18
Patrycja Dzięcioł kl.2d LO - złoty medal dwójki kobiet 12-18
Martyna Kołłątaj kl.3a -złoty medal trójki kobiet 11-16
Emilia Szymczak kl.1d LO- złoty medal trójki kobiet kl.II
Iga Sadecka kl.8d - srebrny medal trójki kobiet kat.youth
 

Gratulacje dla zawodników.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie SP10.

+ więcej

Ostatnie Starty Lekkoatletów w sezonie 2021

24-11-2021
Lekkoatleci VII LO Zielona Góra startowali w Sztafetowych Biegach Przełajowych.W zawodach w ramach Mistrzostw Zielonej Góry w kategorii szkół ponadpodstawowych nasze zespoły wygrały bezapelacyjnie, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy.Oto składy naszych drużyn:CHŁOPCY: DZIEWCZĘTA:

Lekkoatleci VII LO Zielona Góra startowali w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
W zawodach w ramach Mistrzostw Zielonej Góry w kategorii szkół ponadpodstawowych
nasze zespoły wygrały bezapelacyjnie, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy.
Oto składy naszych drużyn:Lekkoatleci VII LO Zielona Góra startowali w Sztafetowych Biegach Przełajowych.W zawodach w ramach Mistrzostw Zielonej Góry w kategorii szkół ponadpodstawowych nasze zespoły wygrały bezapelacyjnie, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy.Oto składy naszych drużyn:CHŁOPCY: DZIEWCZĘTA:

Oto składy naszych drużyn:

CHŁOPCY: DZIEWCZĘTA:

Konrad

Pogorzelski

IIIdL

Oliwia

Dębik

IIIdL

Dominik

Bujko

IIIdL

Julia

Gąsiorowska

IIIc sp

Michał

Jabłoński

IIId sp

Martyna

Maćkowiak

IIId sp

Mateusz

Kamiński

IId

Weronika

Mol

IIId sp

Wiktor

Kuśnierz

Ia

Selma

Moustaid

IId

Adam

Machaj

Id

Martyna

Gryglik

IIc

Jonasz

Ratajczak

Id

Aleksandra

Kasperczak

Id

Aleksander

Lewandowski

Id

Maja

Kaliciak

Ia



W finale wojewódzkim, rozegranym w Babimoście w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży nasze ekipy „wskoczyły” na podium; chłopcy wywalczyli II miejsce,

a dziewczęta zdobyły III lokatę.

Oto składy naszych drużyn w tych zawodach:

CHŁOPCY: DZIEWCZĘTA:

Konrad

Pogorzelski

IIIdL

Oliwia

Dębik

IIIdL

Michał

Jabłoński

IIId sp

Julia

Gąsiorowska

IIIc sp

Mateusz

Kamiński

IId

Martyna

Maćkowiak

IIId sp

Wiktor

Kuśnierz

IId

Weronika

Mol

IIId sp

Adam

Machaj

Id

Selma

Moustaid

IId

Aleksander

Lewandowski

Id

Martyna

Gryglik

IIc

Grzegorz

Moczulski

Ie

Aleksandra

Kasperczak

Id

Artiom

Konhurtsev

Ie

Maja

Kaliciak

Ia



Opiekunem naszych zespołów był każdorazowo nauczyciel wf-trener LA, Jerzy Walczak.

+ więcej

Koszykarze VII LO Mistrzami Województwa Lubuskiego

30-11-2021
+ więcej

Jesienny Turniej - Akrobatyka Sportowa

29-11-2021
+ więcej

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Akrobatyce Sportowej i w Skokach na Trampolinie

29-11-2021
+ więcej

Ostatnie Starty Lekkoatletów w sezonie 2021

24-11-2021
+ więcej

Kolejne sukcesy naszych Trampolinistów na Ogólnopolskim Turnieju w Skokach na Trampolinie - ZIELONA GÓRA CUP 2021

21-11-2021
+ więcej