godz. 17:04

Inne > Aktualności

Mistrzostwa Miasta w Tenisie Stołowym

05-12-2019
Kopecki Andrzej, Chłodnicki Piotr i Jankowski Jakub obronili tytuł i zostali Mistrzami Zielonej Góry.
Za dwa tygodnie powalczą w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego. + więcej

Mistrza Polski W Tenisie Stołowym Obroniony

03-06-2019

Team w składzie Wachowiak Łukasz ,Samuel Kulczycki ,Piotr Chłodnicki ,Jakub Jankowski i Andrzej Kopecki walczyli  w dniach (27-29.05.2019)na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gdzie rozegrano Finał Ogólnopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęły 12 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 20 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie.

Świetnie spisały się szkoły z Zielonej Góry - VII LO zostało MISTRZEM POLSKI, a III LO brązowym medalistą wśród chłopców, natomiast wśród dziewcząt VI-te miejsce zajęły uczennice CKPZiU "Ekonomik". Finał Ogólnopolski mógł się odbyć dzięki wsparciu władz samorządowych - Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta Zielona Góra oraz Nadleśnictw Przytok i Zielona Góra,SZS  za co serdecznie dziękujemy.

+ więcej

Mistrzostwo Województwa Lubuskiego tenisistów stołowych

04-05-2016
Mistrzowie Województwa Lubuskiego w tenisie stołowym.
Tomasz Stasik i Oskar Sroczyński uczniowie VII LO  klasa III D  + więcej

Uczennice VII Liceum Ogólnokształcącego - brązowe Medalistki Zielonej Góry w unihokeju.

12-02-2016

Zakończył się zmagania najlepszych drużyn , o awans do ścisłego finału przyszło zmierzyć się nam z ,, Lotnikiem" ostry faul i kontuzja naszej Werki doprowadziła do straty bramki w ostatnich sekundach i przegranego spotkania 3-2. Przyszła pora na walkę o brąz .Kolejny mecz z ,, Ekonomikiem" nie pozostawił złudzeń 4- 1 pokonałyśmy odwieczne rywalki.; w ubiegłym sezonie to my płakałyśmy na czwartym stopniu podium. Dziś wracamy do gry!!! Najlepszym i najskuteczniejszym zawodnikiem rozgrywek została Paulina Markiefka . Gratuluję Wam Kochane dziewczyny i wierzę że damy radę powalczyć o jeszcze wyższe trofea. Wasz trener  Agnieszka Melańczuk-Oleszak.