czwartek, 30 cze 2022
godz. 21:43
banner

Lekka atletyka > Aktualności

Finały Wojewódzkie Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce 2022

16-06-2022

Na stadionie SOSiR w Słubicach odbyły się finały wojewódzkie Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce. Startowali uczniowie w kategorii juniorów U20 (2002-2004) oraz juniorów młodszych U18 (2005-2006). Szkolne reprezentacje VII LO Zielona Góra, mimo absencji wielu czołowych zawodników spisało się bardzo dobrze. W punktacji drużynowej nasze dziewczęta wygrały, a chłopcy uplasowali się na drugiej pozycji.




Na nasz sukces najbardziej zapracowali:

I miejsca:

- Kacper                    Każmierczak                       - Id                 - 100m. jun.mł.      - 12,22

- Wiktor                    Kusnierz                   - Ia                  - 800m. jun.mł.      - 2.14,38

- Aleksander            Lewandowski         - Id                 - 1500m. jun.mł.   - 4.45,36

- Adam                      Machaj                     - Id                 - 3000m. jun.mł.   - 10.36,24

- Oskar                      Bęben                       - IId                - wzwyż jun.mł.     - 1,65

- Oskar                      Bęben                       - IId                - w dal jun.mł.        - 5,92

- Igor                         Piech                         - IId                - kula (5) jun.mł.    - 12,01

- Natalia                    Sobków                    - Ic                  - 200m. jun.mł.      - 31,12

- Martyna                Gryglik                      - IIc                 - 800m. jun.mł.      - 2.47,76

- Zuzanna                 Mierzejewska         - IIc                 - kula (3) jun.mł.    - 10,58

- Michał                    Jabłoński                  - IIId sp          - 3000m. jun.         - 9.34,70

- Oliwia                     Dębik                        - IIId L                        - 100m. jun.                        - 14,97

- Oliwia                     Dębik                        - IIId L                        - 200m. jun.                        - 31,26

- Julia                         Gąsiorowska           - IIIc sp          - 800m. jun.                        - 2.50,89

- Inez                         Walczak                   - IIIb sp          - 1500m. jun.         - 6.28,26

II miejsca:

- Oskar                      Bęben                       - IId                - 4x100m. jun.mł. - 51,85

- Adam                      Machaj                     - Id

- Aleksander            Lewandowski         - Id

- Wiktor                    Kuśnierz                   - Ia

- Paulina                   Chwalisz                   - IIId sp          - 100m. jun.mł.      - 14,33

- Paulina                   Chwalisz                   - IIId sp          - 4x100m.                - 60,16

- Kinga                      Wielebycz                - IIIc sp

- Oliwia                     Wielebycz                - IIIc sp

- Natalia                    Sobków                    - Ic

- Igor                         Szczepański             - IIId sp          - kula (6) jun.          - 10,96

III miejsca:

- Jakub                      Gwarda                    - IIIc sp          - w dal jun.mł.        - 5,35

- Natalia                    Sobków                    - Ic                  - 400m. jun.mł.      - 75,75



Administrator