czwartek, 22 mar 2018
godz. 22:03

Aktualności

Nasi zdobyli Wielkopolskę!

12-03-2018

Jak co roku nasi zawodnicy brali udział w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej, które tradycyjnie rozgrywane są w Rawiczu. + więcej

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

09-03-2018


Nasza uczennica Julia Koluch otrzymała stypendium Ministra Edukacji Narodowej.

Na co dzień trenuje pływanie pod bacznym okiem trenera Jacka Miciula i potrafi połączyć naukę na wysokim poziomie z sukcesami sportowymi.
Gratulacje !!! + więcej

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

07-03-2018
6 marca 2018 r. uczennice i uczniowie zielonogórskich szkół ponadgimnazjalnych spotkali się w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Szafrana 6, aby rozegrać turniej finałowy rozgrywek siatkarskich w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W turnieju dziewcząt najlepiej zaprezentowała się drużyna LO VII prowadzona przez Jarosława Łukaszkiewicza, która w finale pokonała zespół Jerzego Daleckiego – LO I. Trzecie miejsce zajęły dziewczęta z LO V zwyciężając Zespół Szkół Budowlanych. + więcej

MASŁOWSKI W GRONIE NAJLEPSZYCH W POLSCE!

09-01-2018


Miniony weekend był czasem podsumowań ubiegłorocznych sukcesów strzeleckich oraz ostatecznego rozstrzygnięcia nowo rozgrywanej ligi Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.  Impreza ta odbyła się na obiektach ZAWISZY Bydgoszcz a zwieńczeniem  jej była uroczysta gala na której wręczono statuetki dla najlepszych strzelców 2017 roku. 

Poprzez starty w szeregu zawodów zawodnicy wszystkich klubów w Polsce mogli uzyskiwać kwalifikacje drużynową do prestiżowego finału. Wśród ekip karabinowych , z piątego miejsca weszli strzelcy zielonogórskiej Gwardii. W składzie karabiniarzy znalazł się uczeń naszego liceum i aktualny rekordzista kraju, Mikołaj MASŁOWSKI, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich, Sylwia BOGACKA oraz wielokrotna mistrzyni Polski , Natalia KOCHAŃSKA. Taki skład gwarantował wielkie emocje w rozgrywkach finałowych. 

+ więcej

Nasi zdobyli Wielkopolskę!

12-03-2018
+ więcej

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

09-03-2018
+ więcej

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

07-03-2018
+ więcej

MASŁOWSKI W GRONIE NAJLEPSZYCH W POLSCE!

09-01-2018
+ więcej

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu

08-01-2018
+ więcej