czwartek, 30 cze 2022
godz. 20:54
banner

Aktualności

Złoty Medal Biegaczy VII LO

09-05-2022
W Babimoście odbyły się finały Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Indywidualnych
i Drużynowych Biegach Przełajowych.
Indywidualnie najlepiej z uczniów VII LO zaprezentował się Michał JABŁOŃSKI, który wywalczył srebrny medal wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.
W klasyfikacji drużynowej nasza ekipa była najlepsza – zdobyła złoty medal !!!
Oni wywalczyli mistrzostwo:
- Dominik        BUJKO        - IIId L
- Michał        JABŁOŃSKI        - IIId sp
- Wiktor        KUŚNIERZ        - Ia
- Adam        MACHAJ        - Id
- Aleksander    LEWANDOWSKI    - Id
- Artiom        KONHURTSEV    - Ie

+ więcej

Nabór do 1 klasy liceum o profilu koszykówka

25-04-2022

ZAPEWNIAMY:

Treningi z klubowymi trenerami w ramach szkoły
opiekę lekarską i fizjoterapeuty,
internat w kompleksie szkolnym
treningi na hali do koszykówki (3 pełnowymiarowe boiska) 10 minut spaceru od szkoły
zajęcia motoryczne i siłowe
możliwość ulgowego wejścia na mecze ekstraligi ZASTALU Zielona Góra uczestnictwo rozgrywkach: ligowych młodzieżowych, CEYBL,II i III ligi

+ więcej

Puchar Polski Juniora Młodszego, Kwalifikacja B do OOM 2022 - Olkusz

25-04-2022

Brawa dla naszych Trampolinistów ???? W dniach 22 - 23 kwietnia na Pucharze Polski Juniora Młodszego w Olkuszu zdobyliśmy kolejne Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2022????W sumie 6 uczniów naszej szkoły będzie reprezentować nasze województwo na OOM 2022 ????????

A oto Oni:
1. Emilia Krawczyk z kl.4a
2. Zuzanna Barcik z kl.4a
3. Julia Grzelaczyk z kl. 3a
4. Zuzanna Dunajewska z kl.3a
5. Kaja Suchocka z kl.3a
6. Igor Mąkowski z kl.3a

Również indywidualnie nasi Trampoliniści spisali się znakomicie????????, zdobywając:

Trampolina kobiet kl. Młodzik (9-10 lat):
1 miejsce ???? - Julia Grzelaczyk (kl.3a)
6 miejsce - Zuzanna Dunajewska (kl.3a)
10 miejsce - Kaja Suchocka (kl.3a)

Trampolina mężczyzn kl. Młodzik (9-10 lat):
24 miejsce - Igor Mąkowski (kl.3a)

Trampolina kobiet kl. III (11-12 lat):
7 miejsce - Zuzanna Barcik (kl.4a)
18 miejsce - Julia Kudasińska (kl.4a)
20 miejsce - Mila Witakowska (kl.4a)
36 miejsce - Emilia Krawczyk (kl.4a)
37 miejsce - Natasza Pluskota (kl.5a)
44 miejsce - Lilia Ganecka (kl.4a)
45 miejsce - Nina Tomczak (kl.4a)

Serdecznie Gratulujemy Wszystkim???? bo konkurencja na zawodach była ogromna. Brawa dla zawodników i trenerów ????????

+ więcej

Międzywojewódzki Turniej" Zostań Akrobatą"

25-04-2022

W dniu 23.04.2022 młodzi akrobaci walczyli o medale w Międzywojewódzkim Turnieju " Zostań Akrobatą ", który odbył się w Sulechowie.

Zawodnicy wystąpili bardzo dobrze. Wielkie brawa dla nich oraz ich trenerów.

Dwójki dziewcząt kl.III:

Złoty medal - Izabella Klincewicz kl.IIIa

Srebrny medal - Amelia Szymek kl.Va i Wanda Hawryluk kl.I a

Trójki dziewcząt kl.III

Złoty medal - Noelia Luengo- Szofer kl.VII d

Dwójki dziewcząt kat.open

Złoty medal- Lilianna Pigalska kl.Ia

+ więcej

Złoty Medal Biegaczy VII LO

09-05-2022
+ więcej

Nabór do 1 klasy liceum o profilu koszykówka

25-04-2022
+ więcej

Puchar Polski Juniora Młodszego, Kwalifikacja B do OOM 2022 - Olkusz

25-04-2022
+ więcej

Międzywojewódzki Turniej" Zostań Akrobatą"

25-04-2022
+ więcej

GymCity Open 2022 Cottbus - Międzynarodowy Turniej w Trampolinie

22-04-2022
+ więcej