poniedziałek, 23 lip 2018
godz. 18:55

Aktualności

TRWA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO KLAS SPORTOWYCH PIŁKI RĘCZNEJ

21-06-2018





Zapraszamy wszystkich chętnych do klas sportowych o profilu PIŁKA RĘCZNA, które w nadchodzącym roku szkolnym otwarte zostaną w Liceum Ogólnokształcącym nr 7 oraz Szkole Podstawowej Nr 10 !!! + więcej

LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

15-06-2018







MEDALE  UCZNIÓW  VII  LO  ZIELONA  GÓRA  W  LUBUSKIEJ  OLIMPIADZIE  MŁODZIEŻY oraz  MISTRZOSTW  WOJEWÓDZTWA  JUNIORÓW  U-20

Zielona Góra, 29.05.2018.

medale złote:

  1. 1.     Filip               Nisiewicz                 - IIIf    - w dal                       - 6,50 m.
  2. 2.     Maciej          Węglarz                   - IId    - 3000m.                  - 11.21,45
  3. 3.     Piotr              Żak                             - IIa     - tyczka                     - 4,00 m.
  4. 4.     Filip               Nisiewicz                 - IIIf    - trójskok                 - 12,82 m.
  5. 5.     Igor                Powroźnik               - IId    - 1500m.                  - 4.27,53
  6. 6.     Stella            Szczepańska           - IId    - kula (4)                   - 9,70 m.
  7. 7.     Jagoda          Senderek                 - IIId   - wzwyż                    - 1,62 m.
  8. 8.     Katarzyna    Ligęza                       - IId    - 1500m.                  - 5.37,57
  9. 9.     Aleksandra Dobrowolska         - IId    - młot (4)                 - 45,17 m.

10.(Jagoda Senderek-IIId, Anna Szymaniuk-IId)- 4x100m.  - 60,95 sek.

(Stella Szczepańska-IId, Aleksandra Dobrowolska-IId)

medale srebrne:

  1. 1.     Tyberiusz     Chałupka                  - IIId   - wzwyż                    - 1,85 m.
  2. 2.     Piotr              Żak                             - IIa     - trójskok                 - 12,55 m.
  3. 3.     Dorian          Nowicki                   - IIe    - 1500m.                  - 4.31,43
  4. 4.     Beata            Dobrowolska         - IId    - młot (4)                 - 45,17 m.
  5. 5.     Anna             Szymaniuk              - IId    - oszczep (500)      - 29,16 m.
  6. 6.     Stella            Szczepańska           - IId    - młot (4)                 - 36,63 m.

medale  brązowe:

  1. 1.     Tyberiusz     Chałupka                  - IIId   - kula (6)                   - 14,24 m.
  2. 2.     Maciej          Zarzycki                   - IIId   - wzwyż                    - 1,80 m.
  3. 3.     Michał          Puczko                      - IIId   - 400m.                     - 55,63 sek.
  4. 4.     Jagoda          Senderek                 - IIId   - w dal                       - 4,40 m.
+ więcej

Miedzynarodowe Mistrzostwa Pomorza

11-06-2018





Dnia 09.06.2018 Damian Wierzowiecki z klasy 2Cg brał udział w Miedzynarodowych Mistrzostwach Pomorza Open Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska.
Damian zajął III miejsce w kategori kumite 14-15 lat. 
+ więcej

Turniej koszykarski 1x1

04-06-2018



 W związku z trwającym tygodniem sportu w Zespole Szkół 

Ogólnokształcących i Sportowych, w środę 30 maja 2018 roku na Orliku 
(boisko do koszykówki) odbył się turniej koszykarski 1x1 . Uczestnicy 
zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe. I grupa obejmowała 
zawodników urodzonych w latach 2003- 2005, natomiast starszą grupę 
stanowili chłopacy urodzeni w 2002 oraz 2001 roku. + więcej

TRWA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO KLAS SPORTOWYCH PIŁKI RĘCZNEJ

21-06-2018
+ więcej

LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

15-06-2018
+ więcej

Miedzynarodowe Mistrzostwa Pomorza

11-06-2018
+ więcej

Turniej koszykarski 1x1

04-06-2018
+ więcej

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych

04-06-2018
+ więcej